Cildimiz zamanla kurumaya başlar. Yaş çevresel faktörler cildin kalitesi ve yaşam şartları bunda oldukça etkin bir rol oynar. Cildimizin ne kadar elastikiyeti yerindeyse nem oranı iyiyse o kadar canlı ve parlak gözükür. Gençlik Aşısı / Nem Aşısı, hyoluronic asit içeren bir nem aşısıdır. Cildin ihtiyacı olan vitamin, mineraller ve ince hyaluronik asit içerir. Cildin daha canlı daha parlak gözükmesine yardımcı olup ince çizgilerin de hafiflemesinde oldukça etkindir. Yüz boyun dekolte ve eller uygulama alanlarıdır. Medikal sağlık alanında yaşanan gelişmeler günümüz insanları için yepyeni uygulamaların kullanılmasına imkân tanımıştır. Özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi gören cilt bakımı ve gençleştirme yöntemleri profesyonel bir şekilde yapılır. Her yaşta güzel ve genç bir cilde sahip olmak birçok kişinin en büyük hayalidir.

Yüzünüze ya da işlem yapılacak olan bölgeye lokal anestezi krem uygulanır 15-20 dakika kadar beklenir 1-2 cm aralıklarla aşı uygulama bölgesine enjekte edilir. Yüzünüzde herhangi bir kabartı veya şişlik oluşmaz. Aynı gün normal hayatımıza geri dönebilirsiniz.

Birkaç gün içerisinde yavaş yavaş yüzünüzün aydınlanmaya başladığını kırışıklıklarınızın daha iyi hale geldiğini göreceksiniz.